سلام خیلی خوش حالم که نسبت به 7 سال پیش وبلاگ نویسی توی ایران داره به بلوغ میرسه یا شایدم میتونم بگم رسیده. و دوست دارم تجربیات و دل نوشته های خودمو توی وبلاگم منتشر بکنم.خب بجای اینکه بیشتر گزاف گویی بکنم دوست دارم خودمو بهتون معرفی بکنم من سینا هندی زاده هستم از مشهد و الان 21 سالمه خب مطمئنا شما مانند بقیه خیلی کنجکاو میشین که بدونین چرا فامیل من هندی زاده هست؟؟؟ اول بهتون بگم کلا همتون خیلی فضولین آره من یک هندی هستم  از نسل پنجم غلامرضا، فردی که شاید حدود 300 سال پیش از هندوستان به ایران با یک کاروان مهارجرت کردند و به تهران رفتند بعد از شنیدن تعریف های زیاد از امام رضا علیه السلام که مریضانی که قطع امید به بهبودی و سلامتی دومرتبه هستند و با رفتن به حرم مطهر امام رضا علیه السلام  شفاء پیدا میکنند کنجکاو شدند که از تهران به مشهد سفر بکنند. نسل من یعنی غلامرضا مسلمان نبوده و همینطور در ایران به هیچ عنوان دوست و فامیلی نداشته است بعد از اینکه در صحن حرم امام رضا علیه السلام خوابش میبرد یکی از خادمین حرم غلامرضا رو از خواب بیدار میکند و از غلامرضا میخواهد که در صحن نخوابد و این مکان رو ترک بکند غلامرضا که در این شهر غریب بوده است از امام رضا علیه السلام در خواست کمک میکند امام رضا علیه السلام به خواب خادمی میروند که از غلامرضا خواستند در صحن نخوابد و ترک کند. و امام رضا علیه السلام از ان خادم میخواهند غلامرضا را پیدا بکنند. بعد از پیدا کردن غلامرضا و فهمیدن اینکه او یک هندی است و در اینجا غریب است و به امام رضا علیه السلام پناه برده است از او سوال میپرسند که چه کاری را دوست دارد انجام بدهد؟ و او فقط غلامی برای امام رضا علیه السلام را میخواهد. 

و اگر شما بیشتر دوست دارین از نسل من بدونین میتونین کتاب اسناد رسمی آستان قدس رضوی رو مطالعه بکنین.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رویاهای یک آدم مضحک اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها ديونايزر دانلود تحقیق آنالیز فوتبال دانستنی ها ستاره سهیل فروشگاه اینترنتی خشکبار اورامان آسمان آبی